İletişim Bilgileri

kıbrıs lefkara nakışı dantel ve koza ürünleri

  • Yetkili Kişi: Yusuf Karsili
  • Telefon numarası: 00905338613050
  • Adres: Büyük Han No 107 Lefkoşa KKTC, — —---, Kıbrıs

Sitedeki güncellemeler

Hakkımızda

Lady Nada Handmade 2008 yılında kurulmuş ve KKTC Maliye Bakanlığı Gelir ve Vergi Dairesi'ne kayıtlı bir şirket olup BÜYÜK HAN NO 107 LEFKOŞA KKTC adresinde satışlarına devam etmektedir.

Kıbrısa özgü Lefkara nakışı, ipek böceği kozasından panolar, punch ve her türlü nakış ve el yapımı takılar mağazamızda satılmaktadır. Mağazamızda satılan ve websitemizde sergilenen ürünlerin tümü el yapımıdır.

Türkiyenin her yerinden sipariş kabul edilir. Siparişleriniz adresinize sizin tercihinize bağlı olarak Kargo veya posta ile gönderilir. ÜRÜNLERİMİZLE İLGİLİ DETAYLARI VE ÜRÜN FİYATLARINI RESİM GALERİSİ BÖLÜMÜNDE BULABİLİRSİNİZ. Fiyatlarımıza taşıma ücreti dahildir. Sipariş ettiğiniz ürün ek hiçbir ücret ödemeden kapınıza teslim edilecektir. Ürünü 16.00'dan önce sipariş vermeniz halinde ayni gün, 16.00'dan sonra sipariş vermeniz halinde bir sonraki gün siparişiniz posta veya kargoya verilecektir. Ürünün elinize ulaşması bulunduğunuz şehir veya bölgeye göre 4-7 gün içerisinde gerçekleşir. Ödeme koşulları için BİZE ULAŞIN bölümüne adres ve telefon bilgilerinizi yazıp bize gönderin. Biz size ulaşalım.

Şirket Bilgileri

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi: Yusuf Karsili
Web Sitesi: http://lady-nada-handmade.ticiz.com

Genel Bilgiler

Başlık: kıbrıs lefkara nakışı dantel ve koza ürünleri
Şirket Türü: Üretici
Satış şirketi
Sunulan Ürünler ve Hizmetler: Kıbrısa özgü Lefkara Nakışı, İpek Böceği Kozası çalışmaları, her türlü nakış, dantel, kanaviçe, takı vs.
Adres: Büyük Han No 107 Lefkoşa KKTC, — —---, — —---, Kıbrıs
Telefon Numarası: 00905338613050
Personel Sayısı: 5 kişiden az

Şirket Türü ve Sermayesi

Kuruluş Yılı: 2008

Üretim Detayları

Bölge: Lefkoşa KKTC
Sertifikalar: Diğer